Інформація про наш садочок

Гімн нашого садочка

Історія закладу
Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» започаткований у 1989 році Пултівецькою сільською радою. Дошкільний заклад назвали «Сонечко», який здобув неабияку популярність у селі за зручне розташування дитячої установи, задовільні умови для виховання та розвитку дітей дошкільного віку.
Першою завідуючою дошкільним закладом було призначено Галину Антонівну Морозову, яка доклала багато зусиль для зміцнення матеріальної бази установи. Вона була вмілим, знаючим, вимогливим керівником. Дошкільний заклад відвідували діти, батьки яких працювали в різних організаціях та підприємствах нашого села.
Із 2017 року по 2022 рік дошкільний заклад очолювала педагог із вищою освітою – Руцька Ірина Володимирівна. Це була прекрасна душею із щирим серцем людина, користувалася повагою колективу батьків, колег, мешканців села.
У 2022 році на посаду завідувача дошкільного закладу було призначено Олену Миколаївну Бойко. Олена Миколаївна очолює дошкільний заклад і нині, має 17 років педагогічного стажу. В 2023 році була заміна дверей, вікон на енергозберігаючі проведено технічне переобладнання котельні, також проведений ремонт приміщеня спортивно музичної кімнати, придбано фізкультурне обладнання, технічні засоби навчання. Здійснено часткове оновлення кухоного облладнання, у 2023-2024 рр проведено капітальний ремонт вхідної кімнати та вхідних сходів.